Bij de opening van de Bouwbeurs 2025 heeft Minister van Volkshuisvesting Mona Keijzer een uitgebreid bezoek gebracht aan de stand van Emergo.
Minister Mona Keijzer werd door directeur Koos Wessels van Emergo bijgepraat over onze innovatieve producten en oplossingen voor biobased nieuwbouw en renovatie. De Minister toonde grote interesse in ons modulaire woningconcept Premodu, Bij haar openingstoespraak noemde de minister dat ze alle onnodige hindernissen die de woningbouwopgave in de weg staan, wil wegnemen. Premodu biedt op veel hindernissen een uitkomst, zoals bijvoorbeeld stikstofuitdagingen: door de prefab bouwwijze, zijn emissies gereduceerd tot het minimum. Hierdoor wordt bouwen weer mogelijk.
Ook was biobased bouwen een belangrijk thema. Met trots presenteerde Koos Wessels het allereerste KOMO-gecertificeerde industrieel geprefabriceerde hsb-dak met stro-isolatie. De minister gaf aan onder de indruk te zijn van de innovatiekracht van Emergo, en de kwalitatieve oplossingen die Emergo biedt. Het KOMO-certificaat onderstreept de kwaliteit en betrouwbaarheid van onze innovatieve, duurzame dakoplossing.